KONST / Litografier / Färglitografi 12771068
nr 1277 1068
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Gata. Signerad, numrerad 123/230. Bladets mått: 27x22 cm, löst blad
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 september 2019
kl 20:30:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr