KONST / Litografier / Färglitografi 15053113
nr 1505 3113
Färglitografi
Mats Högberg. Signerad, numrerad 20/78. Färglitografi, bildmått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 63x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:50:02
27/11 17:49:49