KONST / Litografier / Färglitografi 11943191
nr 1194 3191
Martin Bradley
(f. 1931), Storbritannien
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/290, bladets mått: 40x30 cm
Martin Bradley, brittisk bildkonstnär född 1931.
måndag 30 juli 2018
kl 18:31:37