ART / Lithographs / Litograph in colors 11943188
nr 1194 3188
Martin Bradley
(f. 1931), Storbritannien
Martin Bradley (b. 1931), Storbritannien. Signed, numbered 56/200. Löst blad, sheet: 47x55, wear.
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 56/200. Löst blad, bladets mått: 47x55
Condition: slitage
Martin Bradley, British painter, born 1931.
Withdrawn
Monday July 30 2018
at 18:25:32