KONST / Litografier / Färglitografi 16327367
nr 1632 7367
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 379/1400, man i eka. Färglitografi, bildmått: 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 51x56 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:24:11
12/7 18:29:38
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson