KONST / Litografier / Färglitografi 13016087
nr 1301 6087
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC VI. Motivet: 47x36 cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:13:32
100 kr
150 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon