KONST / Litografier / Färglitografi 13207101
nr 1320 7101
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Färglitografi, Ur Jaques Lassaignes "Chagall" 1957. Bladets mått: 23x39 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:07:19
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
800 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall