KONST / Litografier / Färglitografi 12872470
nr 1287 2470
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 2366/5000, Torg. Motivet: 56x42 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:46:23
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr