KONST / Litografier / Färglitografi 16406339
nr 1640 6339
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 24/50, "på stranden". Färglitografi, bildmått: 35x25 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:14:09
1/9 16:23:32