KONST / Litografier / Färglitografi 14997052
nr 1499 7052
Louise Tillberg
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 61/180. Färglitografi. Bladets mått: 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 88x68 cm
Louise Tillberg, svensk målare född 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:36:19
30/10 23:01:22
Louise Tillberg
nr 1499 7052
Louise Tillberg
(f. 1947), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 31 oktober 2022 |
| 30/10 23:01:22 | 1 | Vinnande bud |