KONST / Litografier / Färglitografi 15495114
nr 1549 5114
Lisa Rinnevuo
(f. 1972), Sverige
Signerad, numrerad 9/230, Flicka. Färglitografi, bildmått: 60x84 cm, yttermått inklusive ram: 79x101 cm
Lisa Rinnevuo, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1972.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:11:39
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr