KONST / Litografier / Färglitografi 11031296
*
nr 1103 1296
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Leonor Fini (1907-1996), EA-upplaga, bladets mått: 56x37
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 april 2017
kl 20:00:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 20:05:22
1
100 kr
21/4 22:00:05
2
300 kr
21/4 22:20:31
1
300 kr
21/4 22:20:31
2
300 kr (Budbetjänt)
21/4 22:42:33
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk ea-upplaga färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:54
-
6622 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 6 st, 14,5-18,5-2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:28
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:38
*
Leonor Fini
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
Läs om budbetjänten
nr 1103 1296
Leonor Fini
(1907-1996), Argentina
Färglitografi, Leonor Fini (1907-1996), EA-upplaga, bladets mått: 56x37
Leonor Fini, Argentisk bildkonstnär född 1907, död 1996.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 april 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/4 20:05:22 | 1 | 100 kr |
| 21/4 22:00:05 | 2 | 300 kr |
| 21/4 22:20:31 | 1 | 300 kr |
| 21/4 22:20:31 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 21/4 22:42:33 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: argentina argentinsk ea-upplaga färglitografi grafik leonor fini litografi litografier litografiskt blad sydamerika sydamerikansk
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:54
-
6622 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. 6 st, 14,5-18,5-2..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:28 -
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
12 jan kl 18:38



