KONST / Litografier / Färglitografi 11955243
nr 1195 5243
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1972, numrerad, 176/260. Motivet: 54x87 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 augusti 2018
kl 19:55:09
1/8 11:17:29
6/8 19:48:46
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe