KONST / Litografier / Färglitografi 11944088

nr 1194 4088

Lennart Rodhe

(1916-2005), Sverige

Färglitografi, Signerad, daterad 1972, numrerad, 176/260. Motivet: 54x87 cm

måndag 30 juli 2018
kl 19:39:01

Lennart Rodhe

Läs mer om Lennart Rodhe