KONST / Litografier / Färglitografi 13139297
nr 1313 9297
Lennart Nilsson
(1922-2017), Sverige
Färglitografi, Ett ägg. Signerad, numrerad 32/250,1975,70x50 cm
Lennart Nilsson, svensk fotograf, född 1922, död 2017.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:54:12
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr