KONST / Litografier / Färglitografi 17113344

nr 1711 3344

Lena A Linderholm

(f. 1947), Sverige

Signerad, numrerad 140/190. Färglitografi. Bladets mått: 42x55 cm, yttermått inklusive ram: 60x74 cm

Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 juni 2025
kl 18:55:17

30/6 16:51:34 1      Vinnande bud

Lena A Linderholm

Läs mer om Lena A Linderholm