KONST / Litografier / Färglitografi 16192083
nr 1619 2083
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Signerad, numrerad 11/47, daterad -83, Stureplan. Färglitografi, bildmått: 65x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:43:15
7/5 09:24:35