KONST / Litografier / Färglitografi 16716115
nr 1671 6115
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad 224/290. Färglitografi, bildmått: 41x50 cm, yttermått inklusive ram: 56x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 6 januari 2025
kl 19:23:52
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
6
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
6
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg