KONST / Litografier / Färglitografi 15781012
nr 1578 1012
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Vintermotiv med domherrar. Signerad, färglitografi, numrerad 41/360. Bladets mått: 42x32 cm, yttermått inklusive ram: 61x50 cm. Skänkt av konstnären
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 13 november 2023
kl 16:12:00
100 kr
150 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
500 kr
600 kr
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
3.000 kr
6
ledande budet*
7
3.400 kr
6
3.600 kr (Budbetjänt)
7
3.800 kr
6
4.000 kr (budbetjänt)
13 nov
Specialauktion för Stadsbrudskåren
Läs mer om Specialauktion för Stadsbrudskåren