KONST / Litografier / Färglitografi 15286086
nr 1528 6086
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Signerad, numrerad 19/150. Färglitografi, bildmått: 51x78cm, yttermått inklusive ram: 66x94cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:11:38
20/3 17:58:47
1.000 kr
20/3 19:01:23