KONST / Litografier / Färglitografi 15396550
nr 1539 6550
Lars-Olof Gynning
(1920-2003), Sverige
Trapets. Signerad, numrerad 125/150. Färglitografi. Bladets mått: 63x48 cm, yttermått inklusive ram: 71x51 cm
Utrop:
300 kr
måndag 8 maj 2023
kl 20:30:14
Lars-Olof Gynning
Läs mer om Lars-Olof Gynning