KONST / Litografier / Färglitografi 15989047
nr 1598 9047
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Signerad, numrerad. Färglitografi, bildmått: 26x36 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:52:24
16/2 18:09:28
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell