KONST / Litografier / Färglitografi 11944357

nr 1194 4357

Knut Grane

(f. 1926), Sverige

Färglitografi, 248/225, signerad, -78. Motivet: 25x25

Knut Grane, svensk målare och grafiker född i Göteborg 1926.

Utrop:

400 kr

måndag 30 juli 2018
kl 18:00:58

Knut Grane

Läs mer om Knut Grane