KONST / Litografier / Färglitografi 13746517

nr 1374 6517

Karl Granquist

(1921-1994), Finland

Färglitografi, Fiskebåt. Signerad, numrerad 23/100. Motivet: 31x42 ca

Karl Granquist, född 1921 i Finland, död 1994, målare.

Utrop:

300 kr

måndag 25 januari 2021
kl 18:23:16

Karl Granquist

Läs mer om Karl Granquist