KONST / Litografier / Färglitografi 11819105
nr 1181 9105
Jurgen von Konow
(1915-1959), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 243/310, motivet: 40x47
Jurgen von Konow, svensk målare och grafiker född 1915, död 1959.
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 maj 2018
kl 19:05:01
3/5 22:30:32
Jurgen von Konow
Läs mer om Jurgen von Konow