KONST / Litografier / Färglitografi 17066018

nr 1706 6018

Jorgo Krallis

(f. 1937)

Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 47/90, "The unexpected guests". Färglitografi, bildmått: 51x44 cm, yttermått inklusive ram: 67x59 cm

Kondition: slitage

Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 juni 2025
kl 20:02:11

2/6 18:32:25 1      Vinnande bud

Jorgo Krallis

Läs mer om Jorgo Krallis