KONST / Litografier / Färglitografi 11609137
nr 1160 9137
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Bin, signerad och numrerad 181/190, bladets mått: 62x60
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:20:25
5/2 09:55:58