KONST / Litografier / Färglitografi 17295163

nr 1729 5163

Joan Miró

(1893-1983), Spanien

"Oiseau devant le soleil", 1961. Ur Derrière le Miroir 125-126. Ej signerad eller numrerad. Färglitografi. Bladets mått: ca 83x38 cm, yttermått inklusive ram: 101x51 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 6 oktober 2025
kl 20:28:17

30/9 15:28:30 1      300 kr
3/10 07:08:59 2      Vinnande bud