KONST / Litografier / Färglitografi 14087126
nr 1408 7126
Jaap Hoffmann
(1938-2012), Nederländerna
Färglitografi, Komposition med fält. Signerad, numrerad 20/30, daterad 1972. 65x65 cm, yttermått inklusive ram: 73x73 cm
Kondition: skadat glas
Jaap Hoffmann, bildkonstnär född 1938, död 2012.
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:06:25
200 kr
350 kr
450 kr
Jaap Hoffmann
Kondition: skadat glas
nr 1408 7126
Jaap Hoffmann
(1938-2012), Nederländerna
Kondition: skadat glas
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 19 juli 2021 |