KONST / Litografier / Färglitografi 12012134
nr 1201 2134
Ingegerd Möller-Nygren
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 225/260. Motivet: 25x31 cm
Ingegerd Möller-Nygren, svensk målare född 1928.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:37:32
3/9 12:10:28
Ingegerd Möller-Nygren
Läs mer om Ingegerd Möller-Nygren