KONST / Litografier / Färglitografi 16958324
nr 1695 8324
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 101/50, daterad -96. Färglitografi. Bladets mått: 38x28 cm, yttermått inklusive ram: 42x32
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 april 2025
kl 20:04:02
20/4 18:44:18
500 kr
21/4 10:24:15
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni