KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062322

nr 1306 2322

Henry Unger

(f. 1945), Sverige

Blandteknik, Tillskriven. Ej signerad. Motivet: 35x29 cm

Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 februari 2020
kl 20:46:03

10/2 20:39:03 1      Vinnande bud

Henry Unger

Läs mer om Henry Unger