KONST / Litografier / Färglitografi 17453269

nr 1745 3269

Färglitografi

Henry Heerup (1907-1993), . Signerad, yttermått inklusive ram: 38x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 december 2025
kl 18:30:30

1/12 13:25:08 1      Vinnande bud