KONST / Litografier / Färglitografi 16087106
nr 1608 7106
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
"Blå äng". Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 61x58cm, yttermått inklusive ram: 70x70cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:24:03
20/3 12:14:20
100 kr
25/3 17:43:03
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström