KONST / Litografier / Färglitografi 16165390

nr 1616 5390

Helga Wachholz

(f. 1936), Tyskland

Signerad, numrerad 1/3, fåglar. Färglitografi, bildmått: 22x21 cm, yttermått inklusive ram: 33x33 cm

Helga Wachholz, Tysk bildkonstnär född 1936.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:50:00

29/4 14:04:58 1      Vinnande bud

Helga Wachholz

Läs mer om Helga Wachholz