ART / Lithographs / Litograph in colors 14188114
nr 1418 8114
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Håkan Thorén. Signed, numbered 22/230, 61x42, outer dimensions including frame: 76x56,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, färglitografi, numrerad 22/230,61x42, yttermått inklusive ram: 76x56 cm
Håkan Thorsén, Swedish painter born 1928.
SEK 100
Monday September 13 2021
at 19:42:14
12/9 08:02:54
12/9 08:06:26