KONST / Litografier / Färglitografi 14906095

nr 1490 6095

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Båt. Signerad, färglitografi, numrerad 54/360. Bildmått: 30x24 cm, yttermått inklusive ram: 53x39 cm

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 september 2022
kl 18:26:42

17/9 01:45:23 1      Vinnande bud

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg