KONST / Litografier / Färglitografi 15618413
nr 1561 8413
Gunnar Johnsson
(1917-2007), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 108/125. Bildmått: 43x44 cm, yttermått inklusive ram: 68x58 cm
Gunnar Johnsson, svensk bildkonstnär född 1917 i Malmö, död 2007 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 september 2023
kl 20:36:17
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
Gunnar Johnsson
Läs mer om Gunnar Johnsson