KONST / Litografier / Färglitografi 17309209

nr 1730 9209

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Havsörnar. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 47x56

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 oktober 2025
kl 19:19:34

13/10 18:41:57 1      Vinnande bud

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz