KONST / Litografier / Färglitografi 9703324
*
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juli 2015
kl 20:13:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/7 09:29:50
1
100 kr
13/7 20:07:19
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
nr 970 3324
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Guillermo Silva Santamaria (1921-2007), Colombia, 135 / 275, uppvaktning, motivet: 12 x 17
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 13 juli 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 11/7 09:29:50 | 1 | 100 kr |
| 13/7 20:07:19 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Guillermo Silva Santamaria
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.Läs mer om Guillermo Silva Santamaria
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: colombia färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad uppvaktning
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



