KONST / Litografier / Färglitografi 11525575
nr 1152 5575
Färglitografi
Grau-Sala, Deauville, signerad och numrerad 124/200, motivet: 45x66
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 december 2017
kl 20:03:08
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)