KONST / Litografier / Färglitografi 11482509
nr 1148 2509
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 175/260, motivet: 41x46
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:06:31
1/12 19:23:43
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner