KONST / Litografier / Färglitografi 13272383
nr 1327 2383
Gösta Kriland
(1917-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 130/300, daterad 79. Motivet: 94x62 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 maj 2020
kl 19:42:43
18/5 12:39:20
300 kr
18/5 19:36:49
Gösta Kriland
Läs mer om Gösta Kriland