KONST / Litografier / Färglitografi 14886340
nr 1488 6340
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Skärgårdsmotiv. Signerad, numrerad 339/360. Färglitografi, bildmått: 46x31 cm, yttermått inklusive ram: 65x46 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:17:23
31/8 22:26:26
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne