KONST / Litografier / Färglitografi 9985777
nr 998 5777
Göran Folcker
(1920-2000), Sverige
Färglitografi, Göran Folcker (1920-2000), brygga, signerad, motivet: 50x60
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 november 2015
kl 20:55:11
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Göran Folcker
Läs mer om Göran Folcker