KONST / Litografier / Färglitografi 13978334
nr 1397 8334
Ernst Billgren
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, Ramen med mosaik. Signerad, numrerad 21/175. Motivet: 59x53cm, yttermått inklusive ram: 83x72cm
Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 17 maj 2021
kl 20:21:43
4.000 kr
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
4.600 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.000 kr (Budbetjänt)
6.600 kr