KONST / Litografier / Färglitografi 17004565
nr 1700 4565
Färglitografi
Erik Olson. Signerad, numrerad 31/350, daterad -72, figur, yttermått inklusive ram: 65x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:56:52
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr