KONST / Litografier / Färglitografi 13746362
nr 1374 6362
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Utsikt mot Fåfängan. Signerad, numrerad 136/200. Motivet: 51x63 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:51:04
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg