KONST / Litografier / Färglitografi 13027024
nr 1302 7024
David Bracken
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 74/200. Motivet: 35x54cm
David Bracken, svensk bildkonstnär född 1930.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:36:58
20/1 12:08:31
350 kr
20/1 18:54:31
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm