ART / Lithographs / Litograph in colors 8771079
nr 877 1079
Corneille
(1922-2010), Belgien
Corneille (1922-2010), -80, 66/ 300, sheet: 50x66,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Corneille (1922-2010), -80, 66/ 300, bladets mått: 50x66
Withdrawn
Monday February 24 2014
at 19:39:17
Corneille
Read more about Corneille